+389 78 404 900

floks_km@yahoo.com

Стан-Тафталиџе/ш.24647

  • 136 m²
  • 3 Соби
  • 2 Купатило
  • Празен
Стан
€130,000

24647-Тафталиџе 1, Комплекс Македонија, 136 м2, 3-собен ( по проект со три спални, лесно се враќа во првобитна состојба ), дуплекс, 2008 гг, се продава со се што е вградено во станот, цена – 130.000 евра