+389 78 404 900

floks_km@yahoo.com

КОНФИГУРАТОР

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Стан-Тафталиџе/ш.24647

Стан-Тафталиџе/ш.24647
Стан
€130,000

for-sale

136 m² 3 Соба/и 2 Купатило/а

24647-Тафталиџе 1, Комплекс Македонија, 136 м2, 3-собен ( по проект со три спални, лесно се…

Стан-Сопиште/ш.24765

Стан-Сопиште/ш.24765
Стан
€900

for-sale

1 m² 4 Соба/и 2 Купатило/а

24765 – Kompleksot Sonceva Porta se naogja na 600m nadmorska visochina, vo mirna i zelena…


Стан-Водно/ш.17008

Стан-Водно/ш.17008
Стан
€500

for-rent

90 m² 4 Соба/и 2 Купатило/а

17008-VODNO- SE INAJMUVA EKSLUZIVEN, 90 M2 4-SOBEN STAN NA VODNO, NA 1 KAT VO ZGRADA…

Стан-Аеродром/ш.19715

Стан-Аеродром/ш.19715
Стан
€75,000

for-sale

86 m² 3 Соба/и 2 Купатило/а

19715-AERODROM-TC Skopjanka, 86 m2, 3-soben, na 1/6 kat vo zgrada so lift i so parno,…